Web Sayfamız Güncellenmektedir.

HAKKIMIZDA

Firma, 2009 Yılında Aydın'ın gözde ilçesi İnciliova'da kurulmuştur.
Kurulduğu ilk dönemlerde Aydın merkezli olmak üzere Ege Bölgesinde Proje ve Mühendislik hizmetleri, özel ve resmi inşaat-taahhüt işleri yapmış zaman içinde faaliyet alanına özel müteahhitliği de eklemiş, yapmış olduğu Projeler ve Bina İnşaatları ile bir çok aileyi konut sahibi yapmıştır.

Yeniliklerin ve sektördeki gelişmelerin takipçisi olan firma yaptığı her iş sonrası kazanılan farklı tecrübeler ile Kalite ve Estetik çıtasını sürekli yükseltmektedir.

Firma, Konut Müteahhitliğinin yanında Proje,Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri , Kamu İnşaat&Taahhüt işleri , Kurumsal Firmaların İnşaat&Taahhüt işleri yapmaktadır.

Kurumsallaşma adına da adımlar atan firma İnşaat sektöründeki faaliyetlerini İNCİKALE markası ile sürdürmektedir

İncikale, Türkiye Patent Enstitüsünden tescili alınmış YUSUF CANTÜRK MÜHENDİSLİK&İNŞAAT firmasının tescilli bir markası olup, firma merkezimizin bulunduğu şehrimizin ismi İncirliova'dan 'İNCİ' kelimesi ile sağlamlığın bir ifadesi olan 'KALE' kelimesinin birleşimi sonucu oluşmuştur.

MİSYON

Kalite ve estetik çizgisinden ayrılmayarak toplumun taleplerini karşılayacak projeler üreterek, İncikale markasını konut ve yapı sektöründe gözde bir marka haline getirmektir.

Bu yolda şevkle ve heyacanla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz, yeniliklerin ve sektördeki gelişmelerin takipçisi olup, yaptığımız her iş sonrası kazanılan farklı tecrübelerle çıtamızı sürekli yükseltmekteyiz.

VİZYON

Sahip olduğumuz manevi değerlerimizin ve sosyal sorumluluklarımızın bilinciyle , İnşaat ve Mühendislik sektöründe güven ve kalite ile anılan bir marka haline gelmek.

İlkelerimiz

  • Deprem Güvenliği
  • Güven ve saygı
  • Kalite
  • Profesyonel hizmet
  • Yenilikçilik
  • Müşteri memnuniyeti
  • Sosyal sorumluluk